Vestfold harehundklubbs jaktprøvedommere


På denne siden finner du liste over klubbens dommere med kontaktinformasjon.

 

 


Etternavn, Navn
 


Telefon nr
 


Mobil nr

 


E-Post

 

  Abrahamsen,Terje       33442194  93009842 terje-abrahamsen@hotmail.com
  Andersen, Leif Steinar      33111234  92248351 bnanders@online.no
  Bakkane, Reidar   33125225  90172285  
  Brathaug, Odd   48155230  46692100 odd.brathaug@online.no
  Brudal, Bjørnar   33476632  95155168 bbruda@hotmail.no
Dalen, Jan Petter   91769914  91769914  
  Edvardsen, Olav   95287607  95287607  andebubulk@gmail.com
  Eftedal, Arild   33124424  91191119 arild.ef@online.no
Foss Bjarne   90637785 90637785 bb.foss@hotmail.com
  Frøysnes, Harald   33441664  90749152 post@kodalbygg.no
  Gjerpen, Gaute   41504662  41504662 gaut-gj@online.no
  Grytnes, Gunnar   33060117  90787182 gunnar.grytnes@gmail.com
  Halvorsen, Tom   33441355  91620785 tom-hal@online.no
  Hansen, Frank Ottar   33397600  90564596 frottar@online.no
  Hellingsrud, Tore     33128442  95892204 hellingsrudtore@gmail.com
Heyn, Kjell Arne  93097579 93097579  
Herland, Gunnar 33058645 92096581 herlandgunnar@gmail.com
Johansen, Gunnar 33396788 95991207 gunna-5@online.no
Johansen, Roger 40084856 40084856 silvercreek@silvercreek.no
Johansen, Thore 93084953 93084953 tjohans9@online.no
Klausen, Svein H 41684713 41684713 shklausen@gmail.com
Lie, Andreas 92663482 92663482 andreaslievp@gmail.com
Lie, Joackim 98010663 98010663 joakimlie@live.no
Lie, Ingar Tallakstad 33396610 90958907 tallalie@online.no
Lysebo, Harald 33112035 91333276  
Moen, Frode 41479393 41479393 frode-moen@hotmail.no
Nordby, Ole Th. 33058698 90194805 hafsrud@online.no
Nordby, Thomas 93495126 93495126 brannmann-thomas@hotmail.com
Olafsen, Trond H  33477543 91331406 trondolafsen804@hotmail.com
Olsen, Anne Marit 35593123 95238208 amarita@live.no
Olsen, Julianne 93660552 93660552 julianneols1@hotmail.com
Olsen, Olaf N 35593123 97721345 roraskogen-kennel@hotmail.com
Ormestad, Per Ivar 33395240 90889562 per_ivar_ormestad@hotmail.com
Ouff, Terje 90050276 90050276 teouf@online.no
Pettersen, Mats Erik 94846516 94846516 me_pettersen@hotmail.com
Rustand. Bjørn 33058476 99261964 b-sverre@online.no
Skeivoll, Olav 97025706 97025706 oskeivoll@hotmail.com
Svinsholt, Jørn 33395295 99693691 jsvinsholt@yahoo.no
Sørhaug, Øystein 33337281 90869179 oystein.sorhaug@hotmail.no
Thommassen, Ragnar 32768597 99551874 r.thomassen@hotmail.no
Thunberg,Tom 33189906 99605699 tomthun@online.no