Vi takker våre sponsorer for støtten   
 

                                                      
 

         

 

             
 

Klikk på logo for å besøke våre sponsorers hjemmesider

 

Deltagerliste NM 2017 Småhund

 


 

Katalog nr Rase Hundens navn, tittel, eier og oppdretter
 

 

 

 

 

Beagle

 


N SE J(D)CH NORD VCH NORD UCH NMSP15 Tyriberget's Kikki

No36493/09,
07/02.09, Tricolor, Beagle E: Hansen, Arve,

Trudvangbakken 5, 1597 Moss O: Bent Prestby, 1815 Askim,

Norge (D VDH DKCH EUUV-00 VV-08 Red Baron

Check-Point-Charlie - N JCH Tyriberget's Boya)(w) Fører:

Hansen, Arve

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N SE J(D)CH Kuopusmaa Lila


Fi36846/09, 23/05.09, Tricolor,

Beagle E: Lindstrøm, Roy Jøran, Løvsangerbakken 36, 2032

Maura O: Kauro Haapatalo, 06500 Porvoo, Finland (FIN JCH

Kukuljärven Aku - Kuopusmaa Misu)(w) Fører: Lindstrøm, Roy

Jøran

 
 
 

 

 

 

 

Drever


N SE J(D)CH Doverdalens Stoja

 

S46122/2009, 19/06.09,

Trefarget, Drever E: Moland, Kjetil, Sagevollen 13, 4480 Kvinesdal

O: Mats Gustavsson, 61293 Finspång, Sverige (S JCH S UCH

Majbergets Kalle - SE JCH Doverdalens Pepzi)(w) Fører: Moland,

Kjetil

 
 
 

 

 

 



Drever


N VCH N UCH N J(D)CH Stuttfot's Zetti


No42745/10,12/05-2010, Rød/Hvit, Drever E: Hedegart, Torben Hillerup,

Saatvedtveien 62, 3618 Skollenborg O: Torben Hillerup Hedegart,

3618 Skollenborg, Norge (SE JCH SE UCH Ackers Tampere - N

SE JCH N SE UCH Stuttfot's Silva)(w) Fører: Hedegart, Torben

Hillerup

 
 
 

 

 

 



Drever


N J(D)CH N UCH N J(R)CH Jw Nelle

 

No42000/10, 13/05-2010,

Rød/Hvit, Drever E: Halvorsen, Jan Willy P: Halvorsen, Jan Olav

O: Jan Willy Halvorsen, 4821 Rykene, Norge (N JCH Härkilas Stej

I V - N S JCH, NMHSP05 N UCH Ruska)(w) Fører: Halvorsen,

Jan Olav

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N SE J(D)CH Tico

 

No56601/10, 15/05-2010, Tricolor, Beagle E:

Fjølstad, Edvin, Ringlevegen 1, 7655 Verdal O: Annbjørn Austmo,

7608 Levanger, Norge (Timmi - Dina)(w) Fører: Fjølstad, Edvin

 
 
 

 

 

 



Drever

 

N SE UCH SE N J(D)CH River Race Capello

 

Se42633/2010, 23/05-2010, Trefarget, Drever E: Lagesen,Tom P:
O: Johan Lindstrøm, 74371 Björklinge, Sverige (S JCH

S UCH Majbergets Kalle - SE N JCH SE UCH River Race

Arwen)(w) Fører: Lagesen, Tom

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N SE J(D)CH Åmarkens Bella

 

Se47479/2010, 02/06-2010,Trefarget, Beagle E: Danielsen, Anne-Katherine P: Syvertsen,Christian O: Lennart Gustafsson, 54193 Skövde, Sverige (N SE

JCH N S UCH Carnelian's Aramis-Otto - SE JCH Deremarkens

Fia)(w) Fører: Syvertsen, Christian

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N SE J(D)CH Sl Tigeren Jacob Av Elgberget


No53247/10,01/08-2010, Tricolor, Beagle E: Kerim, Espen Dybesland,

Kaddelandsveien 19, 4519 Holum O: Hege Kullerud, 1735

Varteig, Norge (N J(D)CH Ek Ludvig - N UCH N S JCH NV-08

Kullskogens Stina)(w) Fører: Kerim, Espen Dybesland

 
 
 

 

 

 



Drever

 

N J(D)CH Nattslagets Simba

 

Se20563/2011, 10/03-2011,Trefarget, Drever E: Bergersen, Terje, Kjærnesveien 34, 1407Vinterbro O: Bengt Helgesson, 45691 Kungshamn, Sverige

(NORD JCH NMSP08 Skogsstigens Zorro - S UCH S JCH S VCH

Nattslagets Pepsi)(w) Fører: Bergersen, Terje

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N J(D)CH Cft Panter
 

No51517/11, 14/04-2011, Sort/Brun/Hvit,Beagle E: Sunde, Steinar, Ålo 35, 4640 Søgne O: Frank Tveiten,4529 Byremo, Norge (N UCH N JCH Lilymere Ricki - N J(D)CH Brodern's Kira)(w) Fører: Sunde, Steinar

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 


N SE J(D)CH Silver Creek S'bera

 

No46635/11, 06/05-2011,Tricolor, Beagle E: Strømsaas, Brynjulf, Bangmoen, 2500 Tynset O: Roger Johansen, 3085 Holmestrand, Norge (FIN JCH FINV-08

Korpisalon Sertti - Blackpepoon Be Beetle)(w) Fører: Strømsaas,

Brynjulf

 

 
 

 

 

 



Drever

 

N SE UCH N J(D)CH NORDV-14 Bakkeskogen's Bella

 

No36882/12, 07/01-2012, Rød/Hvit, Drever E: Bakke, Kjetil,

Herumveien 224, 3960 Stathelle O: Kjetil Bakke, 3960 Stathelle,

Norge (INT N SE UCH N J(D)CH NORDV-10 Pivo - N S JCH N

UCH NMHSP-09 Tanja)(w) Fører: Bakke, Kjetil

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 


N VCH N SE J(D)CH Tyriberget's Woody

 

No38539/12,19/03-2012, , Beagle E: Askeland, Marion Evy, Stavivegen 9c,

2074 Eidsvoll Verk O: Bent Prestby, 1815 Askim, Norge (Altajara

Soda Stereo - Tyriberget's Doris Day)(w) Fører: Askeland, Marion

Evy

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N J(D)CH Galder

 

No45571/12, 07/04-2012, , Beagle E:Sørbønsveen, Henning, Kløvstadhøgdvegen 550, 2372 Brøttum O: Gudmund Aksel Grinaker, 2750 Gran, Norge (Klippuddens Dag - Storjordens Nena)(w) Fører: Sørbønsveen, Henning

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

 

N VCH N SE J(D)CH Røraskogen's Yankee Breez

 

No44356/12,02/05-2012, , Beagle E: Birkeland, Geir Erling, Østre Tromøyvei

888, 4812 Kongshavn O: Olaf Nikolai Olsen, 3739 Skien, Norge

(N UCH N JCH Amarita's Yankee Jubas - Røraskogen's Zalazzo

Breeze)(w) Fører: Birkeland, Geir Erling

 
 
 

 

 

 

 

Beagle

 

N SE J(D)CH Bråtåfjellas Pirlo

 

No45444/12, 22/05-2012, ,Beagle E: Degerud, Øystein, Reineveien 12, 1454 Fagerstrand O:Lars Jørgen Krohg, 1860 Trøgstad, Norge (N J(D)CH Brodern's

Tino - N J(D)CH Trixi)(w) Fører: Degerud, Øystein

 
 
 

 

 

 



Drever

 

N J(D)CH Tajm Choko


Se40946/2012, 29/05-2012, Trefarget,Drever E: Aamand, Jørn, Frogner Ring 64, 3715 Skien O: Joakim Karlsson, 67010 Töcksfors, Sverige (S JCH S UCH Munk-Skallets

Frej - Härkilas Cita I)(w) Fører: Aamand, Jørn

 
 
 

Drever


N J(D)CH Änglands Elektra

 

Se45712/2012, 22/06-2012,Tricolor, Drever E: Pedersen, Dagfinn, Svaneveien 3, 4878

Grimstad O: Petri Pöykiö, Sverige (N SE UCH SE VCH SE N

J(D)CH Nillas Castor Clilff - SE JCH Spisvråns Eden)(w) Fører:

Pedersen, Dagfinn

 

 
 

Drever

 

N SE J(D)CH Slagstigens Trix

 

Se47443/2012, 02/01-2012, Sort/Hvit, Drever E: Storsveen, Rune, Ole Kjernets Vei 28, 2409 Elverum O: Jyrki Vouti, 35596 Kalvsvik, Sverige
(N J(D)CHHaresporet's Rex-W-Rocky - SE FI JCH SE FI UCH Slagstigens

Kiri)(w) Fører: Storsveen, Rune

 
Reserver
Nr 1 Drever Stuttfots Ø-Timber
 
Nr 2 Drever Bergeråsens Hulda
 
Nr 3 Drever JW Thermos
 
Nr 4 Beagle Shakira de el Imperio Canino
 
Nr 5 Drever Bakkeskogens Pjokken
 
Nr 6 Drever T.K. Enya
 
Nr 7 Beagle Turbo Bajas av Rabbohaugen
 
Nr 8 Beagle Skredbekkens Beona Spora
 
Nr 9 Drever Eggekollens Zera
 
Nr 10 Beagle Tjiermeddalens L-Molly
 
Nr 11 Beagle Mc Skofs Diana
 
Nr 12 Drever Glundbergbakkens Felix