Vi takker våre sponsorer for støtten   
 

                                                      


 

         

 

             

Klikk på logo for å besøke våre sponsorers hjemmesider

 

 

Trekning dag 1.

 

 


 

Katalog nr Rase Hundens navn og eier Terreng Dommer
Kjentmann
Nr

 

1001

 

Beagle

N VCH N SE J(D)CH
Tyriberget's Woody

Marion E Askeland

Prestegårdsfeltet Thore Johansen
 
Nr

 

1002

 

Drever

N J(D)CH

Nattslagets Simba
Terje Bergersen

Gran Terje Abrahamsen
 
Nr

 

1003

 

Beagle

N VCH N SE J(D)CH
Røraskogen's Yankee Breez

Geir E Birkeland

Eidsfoss Frode Moen
 
Nr

 

1004

 

Beagle N SE J(D)CH
Bråtåfjellas Pirlo
Øystein Degerud
Gunnerød Kodal Tommy Andersen
Leif A Asbjørnerød
 
Nr

 

1008

 

Drever

N VCH N UCH N J(D)CH
Stuttfot's Zetti

Torben Hedgart

Haslestad Bruk Anders Thorrud
Olav Lian
 
Nr

 

1012

 

Beagle

N SE J(D)CH
Kuopusmaa Lila

Roy J Lindstrøm

Hafserud Gjermund Lie
Ole Th Nordby
 
Nr

 

1015

 

Drever N J(D)CH
Änglands Elektra
Dagfinn Pedersen
Teigkollen
Skien
Rune Kristoffersen
 
Nr

 

1017

 

Beagle

N SE J(D)CH

Silver Creek S'bera
Brynjulf Strømsaas

Hasås Helge Roald Juvet
Øyvind Hasås
 
Nr

 

1018

 

Beagle

N J(D)CH

Cft Panter
Steinar Sunde

Åserum 4 Geir H Johansen
Thore Hem
 
Nr

 

1020

 

Beagle

N SE J(D)CH

Åmarkens Bella

A K Danielsen
fører C Syvertsen

Kråkmo Futin Harald Frøysnes
 
Nr

 

1021

 

Beagle

N J(D)CH

Galder

Henning Sørbønsveen

Stokkestulen Reidar Bakkane
 
Nr

 

1023

 

Drever

N J(D)CH
Tajm Choko

Jørn Aamand

Hvalås N Tom Halvorsen
 
Nr

 

1025

 

Drever N SE UCH N J(D)CH NORDV-14

Bakkeskogen's Bella
Kjetil Bakke

Brekkåsen Trond Olafsen
Bjarne Strand
 
Nr

 

1026

 

Beagle

N SE J(D)CH

Tico
Edvin Fjølstad

Skaret Leif A Andersen
 
Nr

 

1027

 

Drever

N J(D)CH N UCH N J(R)CH

Jw Nelle

Jan W & Jan O
Halvorsen

Trollsvann
Åletjen
RunE Hedegart
Torbjørn Andersen
 
Nr

 

1028

 

Beagle

N SE J(D)CH NORD VCH NORD UCH NMSP15

Tyriberget's Kikki
Arve Hansen

Torp Andebu Tom Thunberg
Håvard Dahl
 
Nr

 

1029

 

Beagle

N SE J(D)CH

Sl Tigeren Jacob Av Elgberget
Espen Kerim

Fon Per Øyvind Erlandsen
Harald Kjær
 
Nr

 

1030

 

Drever

N SE UCH SE N J(D)CH

River Race Capello
T P Lagesen

Li Herland Joakim Lie
 
Nr

 

1031

 

Drever N SE J(D)CH
Doverdalens Stoja
Kjetil Moland
Fører Asle Skårdal
Boten Svein H Klausen
 
Nr

 

1034

 

Drever

N SE J(D)CH
Slagstigens Trix

Rune Storsveen

Skjærdalen John Bærø
Ludvik Lørdal