Vi takker våre sponsorer for støtten   
 

                                                      


 

         

 

             

Klikk på logo for å besøke våre sponsorers hjemmesider

 

 

Trekning dag 2

 

 


 

Katalog nr Rase Hundens navn og eier Terreng Dommer
Kjentmann
Nr

 

1002

 

Beagle


N VCH N SE J(D)CH
Tyriberget's Woody

Marion E Askeland

 

Teigkollen
Skien
Rune Kristoffersen
 
Nr

 

1004

 

Drever

 

N J(D)CH

Nattslagets Simba
Terje Bergersen
 

Eidsfoss Frode Moen
 
Nr

 

1005

 

Beagle


N VCH N SE J(D)CH
Røraskogen's Yankee Breez

Geir E Birkeland
 

Hafserud Gjermund Lie
Ole Th Nordby
 
Nr

 

1006

 

Beagle N SE J(D)CH
Bråtåfjellas Pirlo
Øystein Degerud
Hasås Helge Roald Juvet
Øyvind Hasås
 
Nr

 

1014

 

Drever


N VCH N UCH N J(D)CH
Stuttfot's Zetti

Torben Hedgart

 

Hvalås N Tom Halvorsen
 
Nr

 

1020

 

Beagle


N SE J(D)CH
Kuopusmaa Lila

Roy J Lindstrøm

 

Skjærdalen John Bærø
Ludvik Lørdal
 
Nr

 

1026

 

Drever N J(D)CH
Änglands Elektra
Dagfinn Pedersen
Kråkmo Futin Harald Frøysnes
 
Nr

 

1029

 

Beagle


N SE J(D)CH

Silver Creek S'bera
Brynjulf Strømsaas
 

Torp Andebu Tom Thunberg
Håvard Dahl
 
Nr

 

1030

 

Beagle


N J(D)CH

Cft Panter
Steinar Sunde

 

Stokkestulen Reidar Bakkene
 
Nr

 

1032

 

Beagle


N SE J(D)CH

Åmarkens Bella

A K Danielsen
Fører. C Syvertsen
 

Gran Terje Abrahamsen
 
Nr

 

1033

 

Beagle


N J(D)CH

Galder

Henning Sørbønsveen
 

Prestegården Thore Johansen
 
Nr

 

1035

 

Drever

 

N J(D)CH
Tajm Choko

Jørn Aamand

 

Li Herland Joakim Lie
 
Nr

 

1003

 

Drever N SE UCH N J(D)CH NORDV-14
Bakkeskogen's Bella

Kjetil Bakke
Boten Svein Klausen
 
Nr

 

1008

 

Beagle


N SE J(D)CH

Tico
Edvin Fjølstad
 

Gunnerød Kodal
 

Tommy Andersen
Leif A Asbjørnerød
 
Nr

 

1009

 

Drever


N J(D)CH N UCH N J(R)CH

Jw Nelle

Jan W & Jan O
Halvorsen
 

Fon Per Øyvind Erlandsen
Harald Kjær
 
Nr

 

1010

 

Beagle


N SE J(D)CH NORD VCH NORD UCH NMSP15

Tyriberget's Kikki
Arve Hansen

 

Skaret Leif Steinar Andersen
 
Nr

 

1017

 

Beagle

N SE J(D)CH

Sl Tigeren Jacob Av Elgberget
Espen Kerim

Trollsvann
Åletjen
Rune Hedegart
Torbjørn Andersen
 
Nr

 

1018

 

Drever


N SE UCH SE N J(D)CH

River Race Capello
T P Lagesen
 

Åsrum Geir H Johansen
Thore Hem
 
Nr

 

1021

 

Drever N SE J(D)CH
Doverdalens Stoja
Kjetil Moland
Fører Asle Skårdal
Merkedammen Mats Erik Pettersen
 
Nr

 

1028

 

Drever


N SE J(D)CH
Slagstigens Trix

Rune Storsveen

 

Haslestad bruk Anders Thorrud
Olav Lian